Świadczymy usługi remontowo-budowlane na terenie Warszawy oraz okolic.

Zdecydowanie się na remont mieszkania to bardzo dobra decyzja, ponieważ można w ten sposób odświeżyć wygląd swojego mieszkania. Trzeba jednak umiejętnie zająć się pracami remontowymi, w czym pomóc domownikom mogą profesjonaliści. To właśnie fachowcy będą wiedzieli jak wykonać remont krok po kroku, aby na sam koniec efekty pracy były zadowalające dla każdej ze stron. W pierwszej kolejności fachowcy zajmą się poprowadzeniem instalacji. Jest to najważniejsza kwestia, chodzi tutaj o instalację elektryczną, gazową oraz sanitarną. Taka czynność może zająć oczywiście trochę czasu, jednak jest to dość poważne przedsięwzięcie, dlatego absolutnie nie można się z takimi czynnościami spieszyć. Następnie ekipa remontowa zajmie się zrobieniem wylewek i tynkowaniem ścian. To bardzo ważne prace remontowe, dzięki temu ściany będą przygotowane do malowania i nabiorą nowych, jaśniejszych barw. W ten sposób wnętrze będzie jaśniejsze, a domownikom od razu poprawi się humor.

Montaż sufitów podwieszanych

W każdym nowoczesnym mieszkaniu przydadzą się też sufity podwieszane. Oczywiście muszą być one też w doskonały sposób oświetlone, dlatego też z całą pewnością trzeba zająć się doborem odpowiedniego oświetlenia wewnętrznego, sufitowego. Jest to trudna decyzja, jednak fachowcy mają w tym zakresie spore doświadczenie, dlatego usługi remontowe Warszawa przeprowadzane są bardzo profesjonalnie. Następnie ekipa remontowa przechodzi do prac w łazience, można tutaj wyróżnić chociażby montowanie brodzika, czy też wanny. Jest to bardzo ważne, ponieważ należy dokonać w tej kategorii solidnych pomiarów, aby wanna była zamontowana poprawnie i nie zajmowała przypadkiem zbyt dużo miejsca. Jak widać potrzebny będzie tutaj profesjonalny sprzęt, dzięki czemu nie zrobi się absolutnie żadnych błędów. Ekipa musi się też zająć szpachlowaniem oraz szlifowaniem płyt, więc prac remontowych jest dużo, a nie można zapomnieć też o obowiązujących ekipę terminach.

Gruntowanie ścian i podłóg

Kolejnym etapem prac może okazać się gruntowanie ścian oraz podłóg. Taka czynność również zabiera dużo czasu, jednak również jest bardzo ważna. Odpowiednio zagruntowane ściany i podłogi są przygotowane do dalszych prac. Wtedy domownik ma też pewność tego, że z takimi ścianami i podłogami nie stanie się nic złego, przedłuża się tym samym ich żywotność. Można przejść do montowania umywalki oraz baterii. Takie zadania są już zdecydowanie mniej skomplikowane, dlatego pracownicy ekipy remontowej są w stanie poradzić sobie z nimi w ekspresowym tempie. Ekipa zajmuje się następnie malowaniem ścian oraz sufitów, nakłada się na te elementy pierwszą warstwę farby, najlepiej pomalować takie powierzchnie najpierw na biało, a dopiero potem zdecydować się na jakiś kolor, dzięki czemu efekt będzie zdecydowanie lepszy. Po malowaniu można przystąpić do układania podłóg, a w razie potrzeby również do cyklinowania parkietu. Ekipa posiada jednak wszystkie narzędzia potrzebne do realizacji tego typu prac.

Lakierowanie i woskowanie podłóg

Usługi remontowe Warszawa to także lakierowanie i woskowanie podłóg. Oczywiście należy do tego wykorzystywać odpowiednich preparatów, dlatego też warto zdecydować się na zakup sprawdzonych preparatów polecanych przez inne osoby, które generalny remont mają już za sobą. Po tych czynnościach można w końcu przystąpić do montażu drzwi oraz listew przypodłogowych. To także niezbyt skomplikowane prace dla profesjonalistów, więc nie powinny one zająć więcej niż kilkadziesiąt minut. Warto jednak się do nich przyłożyć, bo nieprawidłowo zamontowane drzwi mogą się nie domykać, a więc będą wtedy po prostu nieszczelne. Nic dziwnego, że najpierw dokonuje się niezbędnych pomiarów, aby drzwi idealnie pasowały do pomieszczenia, w którym mają być one zamontowane. Na szczęście takie pomiary zajmują zaledwie kilka minut, ponieważ dokonuje się ich przy pomocy nowoczesnego sprzętu mierniczego, którym dysponuje ekipa remontowa.

Montaż zabudowy kuchennej

Jednym z ostatnich etapów prac remontowych jest na pewno montaż zabudowy kuchennej. Z takimi czynnościami trzeba się jednak trochę pobawić, dlatego też nie jest to wcale łatwa w realizacji czynność. Zabudowa kuchenna może być bardzo zróżnicowana, chodzi tutaj też o montaż poszczególnych mebli AGD oraz całego osprzętu elektrycznego. Dzięki temu będzie można z takich przedmiotów poprawnie korzystać przez długi czas, więc na pewno takich prac nie można w żaden sposób zlekceważyć. Jeśli zostaną one jednak wykonane poprawnie, wtedy można przejść do montażu lamp oraz karniszy. Na samym końcu dokonuje się niezbędnych poprawek, w końcu wykonuje się tak wiele czynności, że coś po drodze na pewno ulegnie uszkodzeniu. Takie elementy należy niezwłocznie wymienić, czy też je po prostu naprawić, jeśli oczywiście istnieje taka możliwość. Trzeba się jednak przygotować na to, że cały remont mieszkania może pochłonąć nawet kilka tygodni z życia człowieka i na pewno kilka tysięcy złotych na niego się wyda, jednak efekty końcowe sprawią, że nie będzie się żałowało takiej decyzji.

   KLIKNIJ I SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ!

lub zadzwoń i powiedz czego oczekujesz!

   515-198-030 – Robert Koniec