remonty warszawa

Specjaliści od profesjonalnych remontów i kompleksowego wykończenia wnętrz

Od ponad 10 lat wykonujemy remonty i prac budowlano-wykończeniowe, które wyróżnia rzetelność, terminowość i wysoka jakość wykonania, dzięki czemu zyskaliśmy uznanie klientów jako solidna ekipa remontowa wykonująca remonty na terenie miasta Warszawa i okolice oraz miano wiarygodnego wykonawcy, któremu można zaufać.

Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia nieruchomości od A do Z. W zakres naszych prac wchodzą modernizacje, adaptacje, remonty i wykończenia mieszkań, domów, biur i obiektów komercyjnych jak i wyburzenia oraz budowa nieruchomości. Po prostu… od wyburzania do… zamieszkania!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Znamy się na tym co robimy i zawsze dostarczamy to, co obiecujemy. Co to oznacza dla Ciebie?

 Mistrzowskie remonty wnętrz

Powierzone zlecenia zawsze wykonujemy w ustalonym terminie i nie przekraczamy ustalonych budżetów. Wszystkie prace są wykonane solidnie i starannie, bez „fuszerki”, zawsze pozostawiając porządek na miejscu remontu, co bardzo szybko docenisz.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie renomowanych firm, korzystamy z nowoczesnych technologii i rozwiązań, dzięki czemu efekt końcowy naszych prac nie tylko będzie wizualnie zachwycał, ale też gwarantuje, że zastosowane rozwiązania będą służyć niezawodnie przez lata.

Posiadamy stosowne uprawnienia do wykonywania prac technicznych i budowlanych, wszystkie prace wykonujemy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Wyręczymy Cię także w zdobyciu wszelkich wymaganych pozwoleń urzędowych związanych z pracami budowlanymi i zapewnimy zakup niezbędnych materiałów do pracy.

Sprawdzona ekipa remontowa

Naszą firmę tworzy starannie dobrany zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników który nigdy nie działa pochopnie tylko proponuje dobrze przemyślane, najbardziej optymalne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Wysoka kultura osobista, doskonała komunikatywność to nasz dodatkowy atut, a zaangażowanie i sumienność pozwala na sprawną realizację powierzonych zleceń.

Gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa

Udzielamy gwarancji na wykonane prace i posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na świadczone usługi, dzięki czemu masz pewność bezpieczeństwa współpracy bez żadnego ryzyka.

Jakość bez kompromisów

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług remontowo-wykończeniowych, dlatego zawsze wykonujemy powierzone prace rzetelnie i terminowo, pamiętając o najdrobniejszych detalach. O tym, że nam się to udaje świadczą referencje zadowolonych klientów, wśród których znajdują się firmy i osoby prywatne.

Imago Remonty Warszawa, tel: (+48) 515-198-030

Skontaktuj się z nami już dziś!

Planujesz remont? Szukasz doświadczonego wykonawcy, dla którego remonty nie mają tajemnic?